Whatsapp / Telegram Destek: 0546 484 14 35

İade ve Değişim

İade ve Değişim

Satın almış olduğunuz ürün/ürünleri 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürün ya da ürünleriniz kullanılmamış, orijinal ambalajı bozulmamış ve zarar verilmemiş olması kaydıyla, gerekçe sormaksızın değiştirilir. 

* Değişimler mutlak suretle orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. 

* Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. 

* İsme özel imzalanmış ürünler iade edilmemektedir. 

* Değiştirmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve değişim sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. 

* Değiştirmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise geliş-gidiş kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda ürünü size getiren anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderim yapmanız gerekir. 

* Değiştirmek istediğiniz ürün ya da ürünler ayıplı mal tanımına girmiyorsa, ürün veya ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile karşı ödemeli gönderilmelidir. 

* Değişim yapıldıktan sonra kargo ücreti müşteriye aittir ancak 200 TL ve üstü alışverişlerde değişim için kargo bedeli ödenmez.

* İsme imzalanmış albümlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

* Satılan etkinlik biletleri organizasyonlarda iptal ve bilgilerinde değişiklik olmadığı sürece iade ve iptal yapılamamaktadır.